fbpx

#13 Serwis Eventis.pl

Serwis Eventis.pl.

Niezwykle jest nam miło, że możemy poinformować, iż naszym Patronem Medialnym został Serwis Eventis.pl.

https://eventis.pl

Serwis Eventis.pl gromadzi informacje o szkoleniach, konferencjach, kongresach, warsztatach, seminariach i kursach odbywających się w całej Polsce! Umożliwia zapoznanie się z programem i wszystkimi istotnymi szczegółami wydarzenia oraz bezpłatne dokonanie zgłoszenia online!

W serwisie można znaleźć szeroką ofertę szkoleń, kursów, seminariów, a także konferencji, kongresów i innych wydarzeń profesjonalnych.

Wszystkie wydarzenia zawierają szczegółowy program wydarzenia z określeniem tematów, które będą poruszane w trakcie szkolenia, kursu czy konferencji.

Wydarzenia można przeszukiwać po terminie ich odbycia się oraz miejscu. Dostarczamy szczegółowe informacje o ośrodkach szkoleniowych i konferencyjnych.

Serwis dostarcza również informacje o prelegentach, mówcach i trenerach prowadzących dane szkolenie czy konferencję wraz z życiorysami zawodowymi.

Wydarzenia publikowane są z podaniem informacji o cenach, dostępnych zniżkach oraz warunkach uczestnictwa. Co ważne, rejestracji dokonasz całkowicie online w kilka minut!

Sprawdź ofertę innych naszych szkoleń!  https://astitum.pl/szkolenia/ 

Powiązane wpisy

Rejestrujesz się na szkolenie:  "#13 Serwis Eventis.pl"
Nabywca
Dane Uczestnika ( ikony + i - służą do dodawania/odejmowania kolejnych uczestników)
Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)
Formularz rejestracji na szkolenie: #13 Serwis Eventis.pl.
Data rozpoczęcia szkolenia:

Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)