fbpx

O Nas

Astitum Konsulting Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla projektów z zakresu działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw, rozwoju i wdrażania innowacji, projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych. Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarządzaniu projektami, współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej oraz dostarczaniu kompleksowych usług doradczych.

Nasi specjaliści uczestniczyli w przygotowaniu i wdrażaniu projektów zarówno z Regionalnych Programów Operacyjnych, jak również Krajowych Programów Operacyjnych. Specjalizujemy się w dostarczaniu przedsiębiorstwom, jednostkom samorządowym oraz organizacjom pozarządowym kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań biznesowych, które kształtują ich rozwój. Rozumiemy potrzeby i preferencje naszych Klientów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i dbamy o najwyższą jakość naszych usług.

Astitum to dynamiczna firma specjalizująca się w zapewnianiu wysokiej jakości szkoleń dotyczących różnorodnych aspektów programów współfinansowanych przez UE. Dzięki naszym szkoleniom, prowadzonym przez doświadczonych ekspertów, uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na temat różnych instrumentów finansowych UE, umiejętność skutecznego tworzenia wniosków aplikacyjnych oraz umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania projektami.
W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia otwarte, które pozwalają uczestnikom na zdobycie wiedzy w grupie, jak i szkolenia dedykowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb organizacji.

Dzięki naszym interaktywnym metodom nauczania, uczestnicy mogą zdobyć praktyczne umiejętności i bezpośrednio zastosować je w swojej pracy. Nieustannie śledzimy zmieniające się przepisy i trendy w dziedzinie funduszy europejskich, aby zapewnić naszym klientom najbardziej aktualną i kompleksową wiedzę. Nasze szkolenia są starannie opracowane i dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, umożliwiając uczestnikom zdobycie konkretnych umiejętności, niezależnie od ich dotychczasowego doświadczenia w dziedzinie projektów UE.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności, aby odnosić sukcesy w projektach współfinansowanych przez UE.

Nasza firma, to przede wszystkim zespół specjalistów, których cechują:

 • Kompetencje

  Nasze kompetencje to efekt wieloletniego doświadczenia, zdobytej wiedzy oraz ciągłego doskonalenia naszych umiejętności.

 • Dojrzałość

  Nasza dojrzałość wynika nie tylko z naszego doświadczenia, ale także z ciągłego dążenia do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. 

 • Skuteczność

  Nasza skuteczność to efekt odpowiedniego doboru narzędzi i metod pracy, które pozwalają nam na osiągnięcie wyznaczonych celów. Działając szybko i zdecydowanie, zawsze stawiamy na to, co najlepsze. . .

 • Profesjonalizm

  Nasz profesjonalizm to wynik wysokiej jakości usług oraz dbałości o zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy. Zawsze stawiamy na rzetelne podejście i pełne zaangażowanie w każdy projekt.

Referencje

Rejestrujesz się na szkolenie:  "O Nas"
Nabywca
Dane Uczestnika ( ikony + i - służą do dodawania/odejmowania kolejnych uczestników)
Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)
Formularz rejestracji na szkolenie: O Nas.
Data rozpoczęcia szkolenia:

Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)