fbpx

Biznesplany

Biznesplan to inaczej plan strategiczny firmy, przedstawiający wizję przedsiębiorcy i sposób osiągnięcia celu poprzez plany sprzedaży, działania marketingowe i reklamowe, pozwalający ocenić firmę, jej potencjał, szanse i zagrożenia mogące zagrozić przedsięwzięciu.

Biznesplan stał się dokumentem koniecznym w przypadku, gdy chcemy ubiegać się o dofinansowanie swojego przedsięwzięcia ze źródeł zewnętrznych – fundusze Unii Europejskiej, dotacje z Urzędu Pracy, czy też pożyczki i kredyty udzielane przez banki. Nieważne jaki sposób wybierzemy, wszędzie będzie nam potrzebny właśnie BIZNESPLAN.

Biznesplan coraz częściej sporządzany jest także na potrzeby wewnętrzne firmy, aby przekonać właścicieli lub zarząd, że nowe przedsięwzięcie jest rentowne lub w celu ustalenia strategii działania, oszacowania ryzyka projektu czy restrukturyzacji prowadzonej działalności.
Sporządzenie przez nas biznesplanu odbywa się w następujących krokach:

  1. Zapytanie klienta

  2. Diagnoza i określenie potrzeb

  3. Przedstawienie indywidualnej oferty

  4. zawarcie umowy i zapłata zaliczki

  5. Zgromadzenie danych od klienta w oparciu o przekazaną listę

  6. Dostarczenie zamówionej dokumentacji, zapłata

Rejestrujesz się na szkolenie:  "Biznesplany"
Nabywca
Dane Uczestnika ( ikony + i - służą do dodawania/odejmowania kolejnych uczestników)
Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)
Formularz rejestracji na szkolenie: Biznesplany.
Data rozpoczęcia szkolenia:

Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)