fbpx

Ruszamy z nowym projektem SDWS Safe Desk Work Space

Astitum Konsulting Sp. z o.o. wraz z firma Intacto Grzegorz Anyszko stworzyły nowe miejsce do pracy dla osób wykonujących wolny zawód, pracujących na co dzień w domu, freelancerów, osób pracujących w środowisku projektowym, myślących o własnym Startup-ie.
Nowa w Zielonej Górze przestrzeń coworkingowa, w swoim zamyśle służyć ma wszystkim, którzy potrzebują spokojnego miejsca do pracy, którzy nie mają ochoty zajmować się organizacją własnego biura, lub ich na obecnym etapie rozwoju firmy na takie miejsce nie stać. Którzy pracują w domu, mają tego dość i potrzebują w tym względzie zmian lub odskoczni.
Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć nie tylko miejsce do pracy, ale również miejsce spotkań, nawiązywania relacji biznesowych lub około biznesowych. Miejsce pozytywnych interakcji, możliwości powstawania nowych idei i czerpania z wiedzy, doświadczeń i umiejętności napotkanych tu ludzi. Wierzymy, że nasz open space stanie się przestrzenią kreatywną, twórczą i inspirującą, miejscem narodzin nowych fantastycznych firm.
Mamy wiele pomysłów na to, aby nasza oferta stale się rozwijała i w jak największym stopniu odpowiadała potrzebom naszych klientów.
Stąd zapraszamy do nas, na ul Dąbrowskiego 57 w Zielonej Górze.
Porozmawiamy chętnie jak możemy pomóc.

Powiązane wpisy

Rejestrujesz się na szkolenie:  "Ruszamy z nowym projektem SDWS Safe Desk Work Space"
Nabywca
Dane Uczestnika ( ikony + i - służą do dodawania/odejmowania kolejnych uczestników)
Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)
Formularz rejestracji na szkolenie: Ruszamy z nowym projektem SDWS Safe Desk Work Space.
Data rozpoczęcia szkolenia:

Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)