fbpx

Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla RPO- Lubuskie 2020 na 2016 rok

Zarząd Województwa Lubuskiego zatwierdził harmonogram ogłaszania konkursów na  2016 rok w ramach RPO-L2020. Wiele konkursów odbędzie się jeszcze szybciej niż wstępnie planowano, w niektórych przypadkach  zwiększono także środki.
W nowym roku beneficjenci będą mogli złożyć wnioski aż w 43 konkursach na łączną kwotę ponad 730 mln złotych – mówi Elżbieta Anna Polak – marszałek województwa lubuskiego. Chcemy by Lubuszanie jak najszybciej mieli dostęp do unijnych środków i mogli realizować kolejne inwestycje. Pieniądze muszą trafić na rynek najszybciej jak to możliwe, to wzmocni lubuską gospodarkę – dodaje marszałek.
W związku z decyzjami zarządu już w marcu przyszłego roku ruszą pierwsze nabory w  konkursach dla przedsiębiorców. Firmy będą mogły ubiegać się m.in. o dofinansowanie projektów w zakresie badań i innowacji a także tak zwanych voucherów na innowacje. Od tego terminu ogłoszone zostaną także nabory na projekty inwestycyjne dla firm.
Już w pierwszym kwartale przyszłego roku będzie można ubiegać się o dofinansowanie w zakresie m.in. e- zdrowia, poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i przeciwpowodziowego, zaplanowano także konkursy w zakresie edukacji w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szczegółowy harmonogram na stronie www.rpo.lubuskie.pl
Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 na 2016 rok

Powiązane wpisy

Rejestrujesz się na szkolenie:  "Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla RPO- Lubuskie 2020 na 2016 rok"
Nabywca
Dane Uczestnika ( ikony + i - służą do dodawania/odejmowania kolejnych uczestników)
Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)
Formularz rejestracji na szkolenie: Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla RPO- Lubuskie 2020 na 2016 rok.
Data rozpoczęcia szkolenia:

Na usługę szkoleniową realizowaną przez Astitum Konsulting Sp. z o.o. obowiązuje stawka VAT – ZW (zgodnie z art. 113 ust. 1 Ustawy o VAT)