fbpx

Biznesplan to inaczej plan strategiczny firmy, przedstawiający wizję przedsiębiorcy i sposób osiągnięcia celu poprzez plany sprzedaży, działania marketingowe i reklamowe, pozwalający ocenić firmę, jej potencjał, szanse i zagrożenia mogące zagrozić przedsięwzięciu.

Biznesplan stał się dokumentem koniecznym w przypadku, gdy chcemy ubiegać się o dofinansowanie swojego przedsięwzięcia ze źródeł zewnętrznych – fundusze Unii Europejskiej, dotacje z Urzędu Pracy, czy też pożyczki i kredyty udzielane przez banki. Nieważne jaki sposób wybierzemy, wszędzie będzie nam potrzebny właśnie BIZNESPLAN.

Biznesplan coraz częściej sporządzany jest także na potrzeby wewnętrzne firmy, aby przekonać właścicieli lub zarząd, że nowe przedsięwzięcie jest rentowne lub w celu ustalenia strategii działania, oszacowania ryzyka projektu czy restrukturyzacji prowadzonej działalności.

Sporządzenie przez nas biznesplanu odbywa się w następujących krokach:

Zapytanie Klienta
Diagnoza, określenie potrzeb
Przedstawienie indywidualnej oferty
Zawarcie umowy, zapłata zaliczki
Zgromadzenie danych od klienta w oparciu o przekazaną listę
Dostarczenie zamówionej dokumentacji, zapłata

Do każdego biznesplanu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego adresata i wynikające z tego warunki, wartość przedsięwzięcia, wymagany czas realizacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szczegóły dotyczące realizacji Twojego biznesplanu.